♣ to Twój K-2 ♣

FanPage K-2 RSS
« Strona Główna

Kadry plus - Outsourcing kadr i płac, biuro rachunkowe Kraków.Kadry plus - Outsourcing kadr i płac, biuro rachunkowe Kraków.

31027000

KADRY plus to firma oferująca kompleksową obsługę kadrowo - płacową oraz usługi księgowe i szkoleniowe związane z administracją pracowniczą. Usługi outsourcingu kadrowo płacowego to odciążenie Klientów od czasochłonnej i skomplikowanej pracy administracyjnej, jaką jest naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie teczek osobowych.Korzyści płynące ze współpracy z nami to przede wszystkim obniżenie kosztów pochłanianych przez działy administracji kadrowo płacowej oraz pełna poufność dokumentacji i utajnienie wynagrodzeń wobec pracowników. Powierzenie prowadzenia spraw pracowniczych firmie zewnętrznej jest rozwiązaniem tańszym i gwarantującym bezpieczeństwo firmy.Oferta naszej firmy skierowana jest przede wszystkim do małych i średnich Przedsiębiorców, którzy mają świadomość, że obsługa kadr i płac musi być prowadzona z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i z zachowaniem wymaganych terminów, a jednocześnie chcą obniżyć koszty związane z wypełnieniem tych obowiązków. W ramach naszej działalności oferujemy: * Kompleksową obsługę kadrową i płacową * Obsługę w zakresie księgowości * Szkolenia bhp i badania okresowe * Szkolenia motywacyjne i integracyjneDysponujemy profesjonalnym, sprawdzonym oprogramowaniem, gwarantującym poufność danych i wysoką jakość obsługi. Stały dostęp do najnowszych opracowań i źródłowych interpretacji prawnych pozwala nam na śledzenie wszelkich zmian w dziedzinie prawa pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyjąć pełną odpowiedzialność za wykonywane usługi i zagwarantować naszym Klientom bezpieczeństwo.

» Kadry plus - Outsourcing kadr i płac, biuro rachunkowe Kraków. «

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej witryny, strony Internetowej!

Kadry plus - Outsourcing kadr i płac, biuro rachunkowe Kraków.

klucz : Outsourcing kadr i płac, kadry i płace, doradztwo kadrowe, doradztwo personalne, obsługa kadrowa, Biuro rachunkowe Nowa Huta, audyt kadrowy, administracja kadrowa, Naliczanie płac, payroll, ZUS, nal

Serwis można znaleść w katalogu Twój K-2 zawartość:
- Dział Biznes i ekonomia » poddział PODATKI
- Dział Biznes i ekonomia » poddział PŁACE KADRY
- Dział Biznes i ekonomia » poddział KSIĘGOWOŚĆ
- Dział Biznes i ekonomia » poddział USŁUGI KSIĘGOWE

Napisz komentarz do wpisu: Kadry plus - Outsourcing kadr i płac, biuro rachunkowe Kraków.
adres witryny: http://www.kadryplus.pl/

kod zabezpieczający (w polu obok wpisz):

Toplista stron
qlWebmPol
Wpisów: 1133, Podkategorii: 517

data uruchomienia 18.11.2007 © " to Twój K-2 "
czwartek 24 wrzesień 2020 15:36:30